Turgutlu Temel İsg Kursu

Turgutlu Temel İsg Kursu +90 552 860 76 10

Turgutlu Temel İsg Kursu olan Yeni Uzman Akademi olarak profesyonel kadromuz, alanının en iyi eğitimciler, modern eğitim programları, güncel ders dokümanları ile sizlere A,B,C Sınıfı iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu eğitimleri sunuyoruz.

Turgutlu Temel İsg Kursu
Turgutlu Temel İsg Kursu

Yeni Uzman Akademi’de Temel İSG Kursu

Temel İSG Kursu eğitim programlarına Yeni Uzman Akademi’de katılabilirsiniz. Yeni Uzman Akademi, Türkiye’nin en geniş eğitim ağına sahip eğitim kurumudur. İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu olarak sizlere Temel İSG Kursu ile birlikte birçok farklı eğitim programı sunmaktadır. Kurumlarımız, en uygun eğitim ücretlerle en kaliteli eğitimleri sunar.

Kurslarımızda kaliteyi ön planda tutuyoruz. Programlarımızda kaliteyi yüksek tutuyoruz. Bunun için de kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap veriyoruz. İsteğe göre çevrimiçi, çevrimdışı veya yüz yüze eğitim seçenekleri sunarak esnek bir öğrenme ortamı oluşturuyoruz.

Yeni Uzman Akademi olarak çalışanlara ve stajyer öğrencilere de İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi sunuyoruz. Bu eğitimlerle iş yerlerinde güvenli çalışma ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Tüm kurslarımız bakanlık onaylıdır. Aynı zamanda ulusal standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Kaliteli eğitim anlayışımızın temelinde öğrencilerimizin başarısı ve memnuniyeti yer almaktadır. Bu nedenle öğrencilerimize kişiye özel eğitim programları sunuyoruz.

Yeni Uzman Akademi olarak, öğrencilerimize en iyi eğitim deneyimini sunuyoruz. Ayrıca katılımcılarımızı gelecekteki kariyerlerinde başarılı kılmayı hedefliyoruz. Siz de Türkiye’nin en kaliteli eğitim merkezinde eğitim alabilirsiniz. Siz de eğitimleri almak isterseniz, bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği, yangın, yüksekte çalışma gibi konularda kapsamlı eğitimlerimiz bulunmaktadır. Bu eğitimler sayesinde katılımcılar, işyerlerinde sağlık ve güvenlik standartlarını öğrenirler.

Güvenin Adresiyiz

Yeni Uzman Akademi, eğitimlerini en son teknolojileri kullanarak vermektedir. Modern eğitim tekniklerimiz, katılımcıların daha etkili ve keyifli bir öğrenme deneyimi yaşamasını sağlamaktadır. Ayrıca, eğitimlerimiz gerçek hayat senaryoları ve pratik uygulamalarla zenginleştirilir. Katılımcıların teorik bilgilerini pratiğe dökme fırsatı tanımaktayız.

Yeni Uzman Akademi memnuniyeti ve başarıyı en üst düzeyde tutmayı hedefler. Bu doğrultuda, katılımcılarımızın eğitim sürecinde her adımda desteklenmelerini sağlıyoruz. Bunun için de öğrenci odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz

Yeni Uzman Akademi bireylerin ve iş yerlerinin ihtiyaçlarına uygun, eğitimler sunar. Türkiye’nin en önde gelen eğitim merkezi Yeni Uzman Akademi hep sizinle.

Eğer siz de iş sağlığı ve güvenliği eğitimi almak istiyorsanız, Yeni Uzman Akademi’yi seçebilirsiniz. Kaliteli eğitim anlayışımız ve uzman eğitmen kadromuzla size en iyi eğitim deneyimini sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Detaylı bilgi almak ve kayıt işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Süresi Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

Az tehlikeli iş yerlerinde çalışanların en az 8 saat

Tehlikeli iş yerlerinde çalışanların en az 12 saat

Çok tehlikeli iş yerlerinde çalışanların en az 16 saat

Ayrıca;

Az tehlikeli iş yerlerinde çalışanların en az 3yılda

Tehlikeli iş yerlerinde çalışanların en az 2 yılda

Çok tehlikeli iş yerlerinde çalışanların en az yılda 1 defa yenilenmesi gerekir.

Yeni Uzman Akademili Olmanın Tam Zamanı

Çalışanlar ve stajyer öğrencilerin alması gereklidir. Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu için Yeni Uzman Akademi’ye başvuru yapabilirler. Tüm tehlike sınıflarına göre eğitimler düzenlenir. Ayrıca birçok eğitimimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Uzman Akademi’yi hemen arayın ve eğitim programlarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi alın. Kurslarımıza online katılabilirsiniz. Aynı zamanda online kayıt da yapabilirsiniz.

Hemen Ulaşabilirsiniz

Yeni Uzman Akademi’de her yerden eğitim alabilirsiniz. Türkiye’nin en çok İSG Kursu sayısına sahip Yeni Uzman Akademi’de eğitim alabilirsiniz.

İsterseniz yüz yüze eğitim de alabilirsiniz. Kayıt için hemen 0552 860 76 10 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp ve Jivo Destek programından da bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın