Hakkımızda, İş Güvenliği Kursu / Adana İşyeri Hekimliği Kursu

Hakkımızda

Adana İşyeri Hekimliği Kursu Yeni Uzman Akademi olarak, yılların tecrübesi ile Adana’da hizmet vermeye başladık.

İş Güvenliği Kursu, İşyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği kursu olarak eğitim veren Yeni Uzman Akademi kısa bir zaman diliminde isminden övgüyle bahsedilen bir kurum olmuştur.

Eğitim kurumumuz Adana işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi tüm eğitimlerini Çalışma ve Sosyal hizmetler Bakanlığı’nın vermiş olduğu yetki ile gerçekleştirir. Eğitim kurumumuzun başlıca amacı ise tam donanımlı İSG profesyonelleri yetiştirmek olduğundan eğitici kadrusunu da  Türkiye’de İSG alanında söz sahibi hocalardan oluşturur. Tüm eğitimleri ÖSYM tarafından yapılan sınavlara uygun olarak yapılır. Aynı zamanda hocalarımızın saha deneyimleri de kursiyerlerimize aktarılır. Adana işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Ademi tarafından hazırlanan kaynak kitaplarla da desteklenir. Kurumumuzca hazırlanan kitaplar her dönem güncellenir. Özetle katılımcılarımızın gerçek anlamda birer İSG profesyoneli olarak; göreve hazır olmaları için tüm şartlar uygun hale getirilir.

Neden Yeni Uzman Akademi

Yeni Uzman Akademi olarak 10 yıllık tecrübemizle, alanında uzman kadromuzla, güncel, kaliteli ve müfredata uygun yazılı ve görsel dökümanlarımızla hizlerin hizmetinizdeyiz. Adana İşyeri Hekimliği Kursu almak için sayfamızda bulunan canlı destek hattımızdan bize 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her türü sorulara profesyonel eğitim danışmanlarımız cevap vermek için sizleri bekliyor.

Adana İşyeri Hekimliği Kursu ve işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi olarak misyonumuz; online eğitimlerimiz aracılığı ile işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği alanında  sadece  Adana’da değil; tüm Türkiye’de sektörün en iyisi olmaktır.

Bizler gücümüzü yılların deneyiminden ve siz değerli katılımcılarımızdan alıyoruz. Kısa süre içerisinde tüm Türkiye’de tanınan bir eğitim kurumu olmayı da yine siz değerli katılımcılarımızla oluşturduğumuz geniş ve güçlü eğitim ailesinden alıyoruz. Yeni eğitim döneminde de eğitim ailemizi daha yukarılara taşımak için siz değerli işyeri hekimi ve işyeri hemşiresi adaylarını, ailemizin birer üyesi yapmak için bekliyoruz.

Adana Yeni Uzman Akademi olarak A,B,C Sınıfı İş Güvenliği Kursu, İşyeri Hekimliği Kursu, İşyeri Hemşireliği Kursu, Temel İSG Kursu ve Hiljyen Kursu vermekteyiz.