Online İş Yeri Hekimliği Kurs

Online İşyeri Hekimliği Kursu

Online İşyeri Hekimliği Kursu eğitimleri veren Adana Yeni Uzman Akademi olarak bütün İş Güvenliği Kursu eğitimlerimizde online eğitim vermekteyiz. Siz de dijital alt yapısı sağlam, kesintisiz bir online eğitim almak istiyorsanız hemen Adana Yeni Uzman Akademi’yi arayıp Online İşyeri Hekimliği Kursu alabilirsiniz.

 Online İşyeri Hekimliği Kursu Uzaktan Eğitim Nedir?

Uzaktan eğitim, e-öğrenme ve çevrimiçi öğrenme olarak da adlandırılır. Online işyeri Hekimliği Kursu uzaktan eğitimin temel amacı eğitim-öğretim sırasında aynı ortamda olmalarını gereksinimini ortadan kaldırmaktır. Öğrenci-eğitmen iletişimini kolaylaştırmak amacıyla çeşitli teknolojilerden yararlanılır. Online eğitimler; geleneksel eğitim modeline alternatif bir eğitim biçimidir.

Uzun bir dönemdir uygulan uzaktan eğitim sistemi Covid-19 ile birlikte daha popüler hale geldi. 2020 yılı bahar ayı itibari ile tüm online işyeri hekimliği kursu eğitim kurumları uzaktan eğitim teknolojisi ile eğitim programlarına ara vermeden devam ettiler. Yaşadığımız küresel salgın ile birlikte tüm dünyada yaygın olarak kullanılan eğitim biçimi haline geldi.

Online İşyeri Hekimliği Kursu, iş yerlerinde çalışanların sağlığını korumak ve iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uyum sağlamak isteyen sağlık profesyonelleri veya ilgili kişilere yönelik bir eğitim programıdır. Bu kurslar, işyeri hekimliği konusunda uzmanlaşmak isteyenler için çeşitli konuları kapsar ve genellikle online platformlarda sunulur.

Uzaktan Öğrenmeyi Yeni Uzman Akademi ile Başarıyla Yönetin

Uzun bir süredir tüm dünyayı etkileyen Covid – 19 pandemisi sebebi ile Çalışma Bakanlığı yetkilendirmesi ile devam eden iş sağlığı ve güvenliği alanındaki eğitimler de uzaktan eğitim modeli üzerinden yapılmaya başlandı. Her ne kadar devletimizin üstün çalışmaları sayesinde pandemi dönemi birçok ülkeye göre daha çabuk atlatıldı ise de etkileri tam anlamıyla bitmiş de değil.

Adana Online işyeri Hekimliği Kursu, işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi bütün İSG Eğitimlerine uzaktan eğitim modeli ile yürütülmeye devam ediyor. Bu durum işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitimi almak isteyen sağlıkçılarımıza ev konforunda eğitim alma şansı tanımış oluyor. Farklı bir şehre gitmek bir yana evden veya işyerinden ayrılmaya dahi gerek kalmadan Adana işyeri hekimliği eğitim kurumu Yeni Uzman Akademi’den eğitim almanız mümkün.

Adana İşyeri Hekimliği Kursu Yeni Uzman Akademi’de Online Eğitimler Nasıl Yapılır?

Eğitim kurumumuzda tüm eğitimler uzaktan eğitim sistemi ile yapılır. İşyeri hekimleri, işyeri hemşireliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğitimlerinde bakanlığın belirlemiş olduğu ders programı uygulanır. Bu Eğitimleri ise şöyle sıralayabiliriz.

İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimleri;

90 saat asenkron / çevrimdışı- offline dersler

90 saat senkron / çevrimiçi – online dersler

40 saat pratik eğitim / staj eğitimi

İşyeri Hemşireliği Eğitimleri ise;

45 saat asenkron / çevrimdışı- offline dersler

45 saat eşzamanlı / senkron- çevrimiçi – online dersler

Asenkron Dersler: Eğitim kurumumuz Adana işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi’nin ana sayfası üzerinden yapılır. Çevrimdışı derslere katılımcılarımız diledikleri saatlerde girebilirler.

Senkron Dersler: Eğitim kurumumuz Adana işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi’nin eğiticileri tarafından düzenlenen derslerdir. Bu Dersler Eğitim kurumumuz Adana işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi tarafından 09.00 – 15.00 ve 15.00 – 21.00 saatleri arasında olmak üzere iki farklı grupta yapılır.

Pratik Eğitimler: Eğitim kurumumu Adana işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitim merkezi Yeni Uzman Akademi yönetimi tarafından işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı bulunduran işyerlerinde yapılır. Katılımcılar kendileri için uygun işyeri tekliflerini de kurumumuza sunabilirler.

Yeni Uzman Akademi Uzaktan Eğitimlerde Lider İsim

Online İşyeri Hekimliği Kursu Adana Yeni Uzman Akademi işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi ile eğitimlerinizi uzaktan eğitim modeli ile tamamlayabilirsiniz. Kurumumuzda tüm eğitimler Çalışma Bakanlığının plan – program ve direktiflerine göre hazırlanır.

Adana işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi’de uzaktan eğitimler;

  • Online soru çözüm kampları
  • Online ve offline ders tekrarları
  • Konu anlatımı ve deneme kitapları
  • Dijital ders notları
  • Hap bilgiler
  • Online denemeler ile desteklenir.
  • WhatsApp ve Telegram ders çalışma grupları aracılığıyla günlük bilgi ve ilan paylaşımları yapılır.

İşte size eğitimlerinizi Adana işyeri hekimliği eğitim kurumu olarak faaliyet gösteren Yeni Uzman Akademi farkıyla eğitim almak için birçok neden. Yeni sınav döneminde siz de Yeni Uzman Akademi’yi seçin bir adım önde olmanın avantajlarına sahip olun.