Afyon Hijyen Eğitim Kursu

Afyon Hijyen Eğitim Kursu +90 552 860 76 10

Afyon Hijyen Eğitimi Kursu olan Yeni Uzman Akademi olarak başarıya giden yolda her zaman yanınızdayız. 10 yıllık tecrübemizle, uzman kadromuz ve eğitim danışmanlarımızla, her an ulaşabileceğiniz canlı destek hattımızla sizinle beraberiz. Yeni Uzman Akademi olarak işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, DSP kursu, temel isg kursu ve hijyen kursu eğitimleri vermekteyiz.

Afyon Hijyen Eğitim Kursu
Afyon Hijyen Eğitim Kursu

Hijyen Eğitimi Kursu Programlarında Yeni Uzman Akademi’yi Seçin

Hijyen Eğitimi Kursu Yeni Uzman Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi alanındaki tüm eğitimleri düzenliyor. Birçok kurs programını Yeni Uzman Akademi’de alabilirsiniz. Hijyen Eğitimi Kursu için de yine kurumlarımıza başvuru yapabilirsiniz.

Hijyen, insan sağlığı için en önemli kurallardan biridir. Bu kuralın yerine getirilmediği her an birçok tehditle karşı karşıyayız. Eğer bulunduğumuz yer hijyen kurallarına uygun değilse hastalıklarla yaşama riskimiz içten bile değil.

Kimler Hijyen Eğitimi Kursu Almalıdır?

Sağlık ve güvenlik açısından oldukça önemlidir. Aşağıdaki iş yerlerinde çalışanlar ve iş yerri yetkililerinin Hijyen Eğitimi Kursu almaları zorunludur.

 1. Gıda üretimi yapan ve perakende satış yapan iş yerleri
 2. İnsani tüketim amaçlı sular ile doğal mineralli sular üreten iş yerleri
 3. Kaplıca, hamam, sauna, berber, kuaför, dövme ve pirsing yapılan yerler, masaj ve güzellik salonları ve benzeri yerler
 4. Otel, motel, pansiyon ve misafirhane gibi yerler

Kurslar Nasıl Düzenlenir?

Adana Yeni Uzman Akademi, çevrimdışı, çevrimiçi ve yüz yüze eğitim olmak üzere farklı eğitim modelleri sunmaktadır. Çevrimiçi eğitimlere, zaman ve mekân kısıtlaması olmadan kolaylıkla erişilebilir. Yüz yüze eğitimlerde etkileşimli bir öğrenme deneyimi sağlanmaktadır.

Kurumumuz Yeni Uzman Akademi, modern eğitim tekniklerini kullanır. Kursiyerlerine etkili bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. Eğitimlerde öğrenme süreci daha etkileşimli hale getirilir.

Eğitimlerde kullanılan ders materyalleri, güncel ve kaliteli kaynaklardan seçilmektedir. Bu materyaller, katılımcıların konuyu daha iyi anlamalarını sağlar. Pratik uygulama becerilerini geliştirir.

Adana Yeni Uzman Akademi eğitici kadrosu, konularında deneyimli ve tanınmış uzmanlardan oluşmaktadır. Böylece katılımcılar, güncel bilgilerle donatılmış ve alanında uzman eğitmenlerden eğitim alma fırsatı bulmaktadır.

Hijyen eğitimleri, Yeni Uzman Akademi tarafından sunulan eğitimler arasında öne çıkar. Yüksek deneyime sahip eğitim kadrosu, sağlığa uygunluk konusunda katılımcılara kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Ayrıca, eğitimlerin fiyatları uygun tutulur ve ödeme koşulları da katılımcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur.

Yeni Uzman Akademi hijyen eğitimleri, e-devlet onaylıdır. Bu sayede katılımcılar, aldıkları eğitimlerin resmi bir şekilde kaydedildiğinden emin olabilirler.

Eğitim Süresi Ne Kadardır?

Gruplara özel fiyat tarifesi ile Adana Yeni Uzman Akademi ön plana çıkmaktadır. İş yerlerinin faaliyet alanlarına bağlı olarak, eğitim süresi en az sekiz saattir. İş yerlerinin faaliyet alanlarına göre bu süre daha uzun olabilir. Böylelikle katılımcılar, hijyen konusunda kapsamlı bir eğitim alırlar.

Hijyen Konuları Nelerdir?

 1. Kişisel Hijyen
 2. Kişisel Temizlik
 3. İş yerlerinde Hijyenin Önemi
 4. İş yeri Ortamının Temizliği
 5. Dezenfeksiyon Uygulama
 6. İş yerlerinde Kullanılan Alet ve Ekipmanların Temizliğinin Yapılması
 7. Risk Gruplarına Göre Gıdalar Nelerdir?
 8. Gıda Kaynaklı Hastalıklar Nelerdir?
 9. Gıda Güvenliği
 10. Yiyecek Muhafaza Koşullarının Sağlanması
 11. Mutfak Kuralları
 12. Zehirlenme Durumları
 13. Bulaşıcı Hastalıklar Nelerdir?
 14. Mikroorganizmalar olarak mevzuata uygun olarak belirlenmiştir.

Neden Yeni Uzman Akademi?

Yeni Uzman Akademi,

Kaliteli eğitim hizmeti,

Uzman eğitmen kadrosu,

Uygun fiyatlar ve esnek ödeme koşullarıyla hijyen eğitimi konusunda öncü bir kurumdur. Hijyenin önemini kavramak için Yeni Uzman Akademili olabilirsiniz.

Hangi Alanlarda Hijyen Eğitimi Kursu Alabilirim?

Kaliteli eğitimleri ile sektörün öncü ismi Yeni Uzman Akademi birçok alanda eğitimler düzenler. Hijyen Eğitimi Kursu da bunlar arasında yer alır.

Kurumumuz Gıda ve Su alanında Hijyen Eğitimi Kursu,

Kuaför, Güzellik Merkezleri Hijyen Eğitimi Kursu

Temizlik Çalışanları Hijyen Eğitimi Kursu

Genel Hijyen Eğitimi Kursu programları düzenler.

Yukarıda belirttiğimiz gibi Hijyen Eğitimi Kursu birçok alan için zorunludur. Sertifika sahibi olmayanların çalıştırılması ise kanunen yasaktır.

Eğitimin Yüz Akı

Hijyen Eğitimi Kursu sertifikasına sahip olmak için Yeni Uzman Akademi ile iletişime geçin. Birçok eğitimi uygun ücretle alın.

Yeni Uzman Akademi’ye sayfamızda bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Jivo Destek ve WhatsApp programları ile de iletişime geçebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında bir çok eğitim için Yeni Uzman Akademi’ye başvuru yapabilirsiniz. Hijyen Eğitimi Kursu için de yine Yeni Uzman Akademi sizleri bekliyor. Hemen Yeni Uzman Akademi ile iletişime geçin. Eğitimlerimiz ile ilgili geniş bilgi sahibi olun. Eğitim kayıt işlemlerini online olarak da yapabilirsiniz.

Hemen Arayın